Silikon Bileklik Kullanım Alanları

Silikon bileklik, marka tanıtımı, etkinlikler, dernek ya da vakıflara para toplamak için kullanılan etkili ve düşük maliyetli bir promosyon ürünüdür. T- Silikon bileklikleri %100 silikondan üretilir, lateks ve kurşun içermez. İstediğiniz renklerle ve baskı teknikleriyle silikon bileklikleri kendinize ya da markanıza özel hale getirebilirsiniz.

Silikon bileklik suya karşı dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Yıpranmaya ve solmaya dirençlidir. Hafif ve rahat kullanımlı silikon bileklikler renkli tasarımlara uygundur. Farklı baskı seçenekleriyle özelleştireceğiniz silikon bilekliklerin kullanım alanları geniştir.


Silikon bileklikleri cazip bir ürün olmasının sebeplerinden biri çok yönlü baskı seçeneğine sahip olmasıdır. İstenilen renkte ve hatta fosforlu seçeceğiniz silikon bileklikleri, mesajınızı ve logonuzu serigrafi (düz baskı), kabartma baskı, gömme baskı yöntemlerinden birini seçerek tamamen size özel ve eşsiz bir ürün haline getirebilirsiniz.

Kaliteli silikon bilekliklerin üzerindeki baskı yıllarca silinmeden ve bozulmadan kalabilir. Sipariş verdiğiniz silikon bilekliklerin kalitesinden emin olunuz ve mutlaka numune isteyiniz.

Kullanım Alanları

Firmalar, kendi renklerini ve logosunu taşıyan silikon bileklikleri marka bilinirliğini artırmak adına promosyon ürün olarak kullanır.

Toplumsal sorunlar ve kronik hastalıklar için farkındalık oluşturma adına kullanılan bileklikler dernekler ve vakıflar tarafından kullanılır.

Okullar, öğrencilerini gruplandırma ve okul gezilerinde güvenliği sağlamak adına silikon bileklik kullanırlar.

Spor kulüpleri renkleri ile özelleştirdiği silikon bileklikleri kulüplerine kazanç sağlamak adına kullanırlar.

Havuzlar, kulüpler, spor salonları gibi üyelik gereken işletmeler üyelerini ayırt etmek adına silikon bileklik kullanırlar.

Seçim kampanyaları kendi sloganları ile özelleştirdiği silikon bileklikler ile sloganlarının duyulmasını sağlarlar ve kitlelerinde birlik beraberlik duygusu oluştururlar.

Silikon Bileklik – Tyvek Bileklik – Kumaş Bileklik – Plastik Bileklik – Organizasyon Bileklik – Yaka İpi Promosyon Ürünü – Otel Bilekliği – Tatil Bilekliği – Etkinlik Bilekliği – Özel tasarlanabilen ürün çeşitleridir.

Silikon bilekliklerin baskı kalitesi ve kullanım ömürleri ham maddeleri olan silikona bağlıdır. %100 silikondan üretilen bir silikon bileklik lateks ve kurşun içermez. %100 silikon bileklik tüm baskı yöntemlerinde mükemmel ve kalıcı sonuç verir. Anti-alerjiktir, tüm yaş grupları tarafından gönül rahatlığı ile kullanılır.