Özel Tasarım Silikon Bileklik Nedir?

Silikon bileklikler genellikle silikondan yapılır. Çevre dostu silikon zararsızdır ve lateks içermez.
Özel kauçuk bileklikler, şirketiniz, işiniz veya organizasyonunuz için en iyi promosyon ürünleridir. İnsanlar partiler, etkinlikler veya sporlarda lastik bilezikler yapabilir ve bilinirliklerini arttırabilir. Dünya çapında, özellikle gençler tarafından çok popüler ve yaygın olarak kullanılıyorlar. Festivallerin en çok tercih edilen ürünleridir.

Yeni trend olarak sloganlar, mesajlar, dilekler veya fikirler ile silikon kayışlar satın alır ve arkadaşları, müşterileri veya üyelerine gönderirler. Silikon bileklikler, özel bileklikler üzerinde özelleştirilmiş bilgi veya logo yazdırabilir. Silikon bileklikler; düz baskılı, kabartmalı veya gömmeli olabilir.

Çevrenizdeki insanlarla ilgili zihninizi veya farkındalığınızı genişletmek için logonuzu veya kişisel bilekliklerdeki ifadeleri özelleştirin. İnsanlar, en fazla 1000 renkten oluşan renkli resimlerle en sevdikleri rengi seçebilir.
Silikon bileklikler, özellikle Nike, Adidas ve Cougar gibi spor perakendecileri için en popüler reklam ve ticari tanıtım ürünleridir.

Perakendeciler her zaman tişört, ayakkabı veya diğer spor malzemeleri gibi ana ürünlerini satarken silikon bileklikleri hediye olarak verirler. Bileklikler, sürekli, ticari şovlar, kişisel partiler veya okul sporlarını yaygınlaştırmak için yaygın olarak kullanılmaktadır. Bilekliğin birçok kullanım alanı vardır. Özel bir etkinliği anmak, kulübe ya da konsere erişmek için izin vermek ya da sadece arkadaşlarınız arasında bir iç şaka olarak hareket etmek – hepsi de parti bilekliğinizi kullanmanın harika yollarıdır. Belirli bir alana erişim gerektiren herhangi bir koleksiyon türü için, etkinliğin kordon bandı gereklidir. Biletleri takip etmeye çalışmak yerine kaybetmek çok kolay, pek çok insan bileklik takıyor ve konserler veya toplantılara odaklanıyor.

Bileklikler, etkinliğe renkli bir alternatiftir ve kolayca kaybolmaz veya yok olmaz. Bir sonraki etkinliğinizi planlarken, kendi bileziğini kişiselleştirin.
Farklı boyutlarda müşterimiz var, standart ölçü: uzunluk 150/160/180/190/202/210 mm olabilir. Genellikle yetişkinler için 202 mm (8 inç), kadınlar için 190 mm (7,5 inç), gençler için 180 mm (7 inç), çocuklar için 150 mm ve 160 mm (5 ″ ve 6.2 ″) önerilir. Genişlik ile ilgili olarak, biz 4/5 / 6 mm (1/4 inç), 12 mm (1/2 inç), 15 mm (3/5 inç), 19 mm (3/4 inç) ve 25 mm (1 var inç)). 2mm kalınlık geleneksel kalınlıktır.