KALİTELİ SİLİKON BİLEKLİKLERİ SİZİN İÇİN UYGUN FİYATLARLA BİRLEŞTİRDİK

Tüm ürünlerimiz farklı baskı teknikleri ve renk çeşitliliğiyle size özel üretilir. Konser bilekliği, parti bilekliği, silikon bilezik, ledli bileklik, promosyon silikon anahtarlık, festival bilekliği, havuz bilekliği, otel bilekliği, tyvek bileklik, alerji bileklikleri, epilepsi bilekliği, meme kanseri bileklikleri gibi alternatiflerle silikon bileklik yaptırabilirsiniz.

SİZE ÖZEL TASARIM BİLEKLİKLER

Etkinlik bileklikleri, silikon bileklik, tyvek bileklik, kumaş bileklik, plastik bileklik, otel bileklikleri ve tüm bileklik çeşitlerimizle sizlere hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Silikon bileklik, marka tanıtımı, etkinlikler, dernek ya da vakıflara para toplamak için kullanılan etkili ve düşük maliyetli bir promosyon ürünüdür. T-Bileklik ve T-Silikon bileklikleri %100 silikondan üretilir, lateks ve kurşun içermez. İstediğiniz renklerle ve baskı teknikleriyle silikon bileklikleri kendinize ya da markanıza özel hale getirebilirsiniz.

Silikon bileklik suya karşı dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Yıpranmaya ve solmaya dirençlidir. Hafif ve rahat kullanımlı silikon bileklikler renkli tasarımlara uygundur. Farklı baskı seçenekleriyle özelleştireceğiniz silikon bilekliklerin kullanım alanları oldukça geniştir.

Plastik bileklik uzun süreli konserler, açık hava etkinlikleri, oteller, havuzlar ve su parkları için idealdir. Suya dayanıklı ve uzun ömürlü ürünler olan plastik bileklikler stok renklerimizin üzerine baskı yolu ile tasarlanır. Son derece güvenlidir. Plastik Bileklikler kullanımı rahat esnek ama gevşeme önleyici plastikten üretilir.

Plastik bilekliklerimiz zararlı hiçbir madde içermez ve sertifikalıdır. Plastik bileklik, tyvek bilekliğe nazaran suya karşı daha dayanıklı olduğu için uzun süren kullanımda tercih edilebilir.

Ayrıca, otelinizin ve etkinliğinizin güvenliğini artırmak için tasarımlarınıza barkod, QR kod, seri numara gibi değişken veri biçimlerini ekleyebiliriz.

Tyvek bileklik kağıt bileklik olarak da bilinir ama ham maddesi kağıt değildir. Etkinlikler, festivaller, konserler, oteller için devredilemez bileklikler arasında en ekonomik seçenektir. Özel bıçak kesimi ve etkili yapışkanı sayesinde tahrip edilmeden koldan çıkması mümkün değildir.