Hakkımızda

Ekibimiz


T-SİLİKON ülkemizde mevcut bulunan, kalitesi yetersiz bileklikler ve kol bantlarına bir alternatif oluşturma maksadıyla 2006 senesinde kurulmuştur.

Kurumsal imajını yenileyen, her sektörün kol bantları ile ilgili istek ve şikâyetlerini dikkate alarak değerlendiren T-SİLİKON ekibi, silikon bilekliklerin farklı kullanım alanlarını dikkate alarak birçok firmanın silikon bileklik kullanımını tercih etmesini sağlamıştır.

Profesyonel yaklaşımı ve yenilenen kurumsal firma yapısı ile T-SİLİKON ekibi müşteri destek departmanı sayesinde her türlü istek ve şikâyetlere cevap vererek bu alanda ülkemizde mevcut olmayan satış sonrası destek zihniyetiyle farklılık yaratmıştır.

Çok amaçlı kullanıma uygun silikon bilekliklerin kullanım alanları oldukça fazladır:

• Güvenlik amacıyla (otellerde, fuarlarda, konser ve partilerde)
• Aksesuar olarak (spor kulüpleri ya da sosyal paylaşım amacıyla),
• Sağlık uyarılarında
• Çocuk güvenliği için (isim ve telefon bilgisi yazılır),
• RFID çipleriyle (nakit yükleme veya sınırlı giriş sağlamak amacıyla çeşitli spor kulüpleri ve havuzlarda, anahtarsız otel odası ve dolap girişi, müşteri sadakati ve VIP programları, erişim kontrolü)

Silikon bileklik pürüzsüz bir yüzeye sahip olduğundan mikrop barındırmaz ve anti
bakteriyeldir, bu nedenle birçok kez kullanılabilir. Kullandığımız ileri teknoloji ve özel malzemelerimiz kalitemizi arttırırken uygun fiyat
politikamız firmamızı sektörün lider firması haline getirmiştir.